Zaproszenie

W związku ze zbliżającym się końcem projektu Akademickie Centrum Kreatywności, finansowanym przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach Programu Innowacyjna Gospodarka, pragniemy serdecznie zaprosić Państwa na Panel Dyskusyjny podsumowujący projekt ACK. Panel odbędzie się:
 
 
24 – 25 września 2015 roku
w siedzibie Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej
Uniwersytetu Jagiellońskiego
przy ul. Prof. Stanisława Łojasiewicza 11 w Krakowie.
 
 
W Projekcie ACK uczestniczyły cztery szkoły podstawowe z województwa małopolskiego. Projekt dotyczył badania sposobów wdrożenia metodologii „odkrywania poprzez dociekanie" (IBL) wraz ze spójną z nią strategią kształtującego oceniania uczniów na lekcjach przyrody w szkole podstawowej.
 
Podczas wspomnianego panelu dyskusyjnego dotyczącego „odkrywania przez dociekanie (IBL)" zastaną zaprezentowane wstępne wnioski z badań projektu ACK. Zaproszeni eksperci z Europy przedstawią nowoczesne metody edukacji uczniów, młodzieży oraz nauczycieli. Po wykładach zapraszamy do wspólnej dyskusji z ekspertami dotyczącej przyszłości edukacji w Polsce i w Europie oraz możliwości wprowadzenia metodologii IBL do szkół na szeroką skalę.
 
Na podstronach w zakładce Panel Dyskusyjny znajdą Pańśtwo informacje szczegółowe dotyczące panelu.
 
Jeżeli chcieliby Państwo uczestniczyć w naszej konferencji bardzo prosimy o kontakt. Dane do kontaktu znajdą Państwo w zakładce Kontakt.